REKLAM ALANI

Steam Bilinmeyen Özellikleri

avatar Phyzed
Premium
172
#1
Yorumu Paylaş


 1. Steam’in Console Modu

  Steam ‘in Console modu’ndan yararlanmak için 1 HTML kablo ve bir Xbox One yeterli olacaktır. Bu işlem için bilgisayarınız ekranını televizyona yansıtın ve Xbox One’da bulunan gamepad tuşuna bastığınız zaman steam’in ekran yüzü otomatik olarak console ekranına geçecektir.

 2. Uzaktan Oyun İndirmek

  Steam’in bu özelliği için indirmek istediğiniz PC’nin açık olması ve telefonunuzda steam’in uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Bu özellik için steam’in uygulamasında kütüphane kısmına gelin ve indirmek istediğiniz oyunu incele butonunun üstünde bulunan ikon ile kolayca indirebilirsiniz.

 3. İndirmeleri Zamanlama

  Steam’in bu özelliği ile indirmek istediğiniz uygulamaları yada güncellemeleri belli zamanlar aralığında yapabilirsiniz. Bu özellik için Sol Üst Köşede Bulunan Steam -> Ayarlar -> İndirmeler menüsünde saat ayarlarını ayarlayarak indirmelerin zamanını ayarlayabilirsiniz.

 4. Enhanced Steam

  Bu özelliği yapmak için öncelikle “Enhanced Steam” eklentisini indirmeniz gerekmektedir. Bu özellik size alışveriş yaparken yada oyunlardan kazanmış olduğunuz eşyaları satarken fiyatı farklı para birimlerinden aynı anda görmenizi sağlayacaktır.

 5. Oyun Yedekleme

  Steam’in bu özelliği ile yüklemiş olduğunuz oyunları ve hesapların yedeklerini alabilirsiniz. Bu özellik için Sol Üst Köşede Bulunan Steam -> Oyunları Yedekle seçeneğini seçin ve buradan istediğiniz oyunların yedeklerini alabilirsiniz.

deneme
Premium

Konuda Ara

1 Yorum

Sertan-Greszy

Premium

Premium Üyelik
avatar
Sertan-Greszy
30-09-2020, Saat: 02:28
30-09-2020, Saat: 02:28
#2
Yorumu Paylaş
Teşekkürler berkaycım yararlı konu.


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi