REKLAM ALANI

Bunu Biliyormusunuz Vnextr Ailesi WhatsApp’tan sesli mesajlar için yeni kolaylık!

Bunu Biliyormusunuz Vnextr Ailesi WhatsApp’tan sesli mesajlar için yeni kolaylık!

avatar Ronin_The_King
Bölüm Sorumlusu
74
#1
Yorumu Paylaş

WhatsApp yakın zamanda sesli mesaj özelliği için bir yenilik ekledi. Bu noktada uygulama bünyesine mesajı duraklatma seçeneğini dahil ederek kullanıcılara kolaylık sunmuş oldu. WABetaInfo’ya göre bu özellik şu anda geliştirme aşamasında yer alıyor. Henüz beta sürecine geçiş sağlamadı.

WABetaInfo tarafından yayınlanan bir videoda özellik açık bir şekilde test ediliyor. Burada kullanıcı ses kaydederken duraklatabiliyor ve sonra tekrar başlatarak kaldığı yerden konuşmaya devam edebiliyor. Bu kapsamda mesajın uzunluğunu da gösteren yeni bir arayüz de uygulama bünyesine geldi.

 
WhatsApp özellikle iki işi bir arada yapmanızı sağlıyorWhatsApp henüz özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağını açıklamadı. Zaten henüz beta sürecinde dahi olmadığını üstte belirtmiştik. Bundan bir süre önce bir haber sitesi WhatsApp’ın sesli mesaj oynatıcısı üzerinde çalışma yürüttüğünü belirtti.Özellik sayesinde kullanıcı bir görüşmeden çıkarken sesli mesajı dinlemeye devam etmesine olanak tanıyor. Bu sırada da farklı birine mesaj yazmanız mümkün oluyor.

[Resim: zDSxT.jpg]

 
Son zamanlarda WhatsApp, beta test kullanıcıları tarafından Kaybolan Mesajlar özelliğinin de denenmesine olanak tanıdı. Bir haber sitesine göre uygulama size farklı süreler arasında seçim yapmanızı sağlıyor. Bunlar 24 saat, 7 gün ya da 90 gün olarak belirlenmiş durumda.
Özellik şu anlık iOS‘a özel çıkacakŞu anda sesli mesaj durdurma ve devam etme özelliğinin iOS kullanıcılarına yönelik geleceğini belirtelim. Android kullanıcıları için ne zaman geleceği konusunda da herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Sizler WhatsApp‘ın sunduğu yeni özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etme

- ᴠɴᴇxᴛʀ İʏɪ ғᴏʀᴜᴍʟᴀʀ ᴅɪʟᴇʀ -
Beğenenler : serhat2110
deneme
Bölüm Sorumlusu

Konuda Ara

0 Yorum


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi